Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
3293-4-6000
3293-4-60003294-6000-eb-gsc-nocni-krem-100-ml

Caviar Night Cream - limited edition Swarovski, 100 ml

Kaviárový nočný krém - limitovaná edícia
Výrobce
être belleêtre belle
8/3294-6000
Řada
skladom

Špeciálne darčekové balenie s kryštálikmi Swarovski - trvale zvýhodněná cena!

Vysoko hodnotný regeneračný krém poskytuje pleti cielenú obnovu. Aktívny komplex účinných látok zo zlata a kaviáru zabraňuje epidermálnej strate vlhkosti z pleti, a tým optimalizuje obsah vlhkost ... Čítať ďalej

57,50 €

Související produkty

Výsledok 1 - 5 z 5

Celý popis

Špeciálne darčekové balenie s kryštálikmi Swarovski - trvale zvýhodněná cena!

Vysoko hodnotný regeneračný krém poskytuje pleti cielenú obnovu. Aktívny komplex účinných látok zo zlata a kaviáru zabraňuje epidermálnej strate vlhkosti z pleti, a tým optimalizuje obsah vlhkosti pokožky. Regeneračné vlastnosti krému prepožičiavajú pleti hodvábny a vypnutý vzhľad.

Použitie: Večer naneste na pleť po aplikácii ampuliek Golden Skin Caviar alebo 24h ošetrujúceho gélu Golden Skin Caviar a zľahka krém do pokožky vmasírujte.

Golden Skin revitalizačná obnova
S 23karátovým zlatom a kaviárom. Exkluzívna kombinácia účinných látok s obsahom 23karátového zlata, kaviáru, látky Immucell a medu podporujú obnovu buniek pre žiarivo krásnu pleť. Stopové prvky obsiahnuté v kaviári, bielkoviny a minerálne látky aktivujú obnovu pokožky a väzbu vlhkosti v pleti, ktorej dodávajú regenerovaný a pružný vzhľad.

Zlato oslobodzuje pleť od balastných látok, zvyšuje obsah kyslíka v pleti a odstraňuje známky únavy. Zlato je tiež veľmi dobrým povrchovým katalyzátorom. Láme svetlo na povrchu pokožky, vďaka čomu pôsobí pokožka mladším dojmom. Pleť získava zároveň hladký a rovnomerný vzhľad.

Med pomáha zásobovať pleť hydratáciou. Obsiahnuté kyseliny prispievajú k posilneniu kyslého ochranného plášťa pokožky. Jemné, upokojujúce a prejasňujúce účinky medu zabraňujú zápalom a pleti prepožičiavajú hladký a hodvábny vzhľad.

Kaviár predstavuje pre pleť veľmi hodnotnú zložku vďaka vysokému obsahu proteínov, lipidov, lecitínu a mnohých stopových prvkov ako kobaltu, horčíka, fosforu, kremíka, medi a predovšetkým zinku. Obsahuje tiež vo vode rozpustné vitamíny a aminokyseliny. Pozitívne ovplyvňuje látkovú výmenu buniek a obsah hydratácie v pokožke. Minerály majú na pleť súčasne posilňujúce účinky. Dochádza k spomaleniu procesu starnutia a k podpore reparačného systému pokožky.

Immucell je výťažok z kvasníc, ktorý bol optimálne izolovaný a vyčistený najnovšími biotechnologickými metódami. Výťažok z kvasníc má stimulačné účinky a pozitívne ovplyvňuje tiež látkovú výmenu pokožky.

Zlepšenie pružnosti, elasticity, hydratácie a hodvábnejší pocit pleti o viac ako 38% za 28 dní.

X

Right Click

No right click