Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
3286-gs-3step-mask

3-Step Face Care Set Golden Skin Chitosan, 1 ks

Trojkrokový pleťový set s 24 karátovým zlatom
Výrobce
être belleêtre belle
8/3286-0001
Řada
na dotaz

Obsah:
- fleecová maska
- zlatokaviárové liftingové sérum
- zlatokaviárový denný krém

Golden Skin Caviar Lifting Serum - disponuje okamžitým účinkom, pleť je už po prvom použití výrazne oživená a vyhladená. Zlatokaviárový komplex podporuje regeneráciu a dodáva hyd ... Čítať ďalej

7,25 €

Související produkty

Výsledok 1 - 3 z 3

Celý popis

Obsah:
- fleecová maska
- zlatokaviárové liftingové sérum
- zlatokaviárový denný krém

Golden Skin Caviar Lifting Serum - disponuje okamžitým účinkom, pleť je už po prvom použití výrazne oživená a vyhladená. Zlatokaviárový komplex podporuje regeneráciu a dodáva hydratáciu. Predstavuje perfektný podklad pod make-up a okamžite poskytuje pleti mladší a vypnutejší vzhľad.

Golden Skin Caviar Day Cream - zamatový denný krém s obsahom špeciálneho komplexu účinných látok z kaviáru a zlata. Vďaka tomu je ideálny ako ochranný krém aj ako krém s účinnými látkami, ktoré pôsobia proti odparovaniu vlhkosti z pleti a zároveň účinne pokožku regenerujú. Aktívne účinné látky zabezpečujú vypnutý vzhľad pleti.

POUŽITIE: vyčistite tvár.

Krok 1 - maska: oddeľte krok 1 perforovanou linkou od kroku 2 a 3. Otvorte balenie podľa značky. Masku vyberte a rozviňte. Položte masku na tvár, vypnite ju a pritlačte. Nechajte pôsobiť 15-20 minút. Potom masku odoberte a zvyšky účinných látok vmasírujte.

Krok 2 - sérum: otvorte balenie podľa značky a naneste na tvár.

Krok 3 - krém: otvorte balenie podľa značky a na záver naneste na tvár krém.

Golden Skin revitalizačná obnova
S 23karátovým zlatom a kaviárom. Exkluzívna kombinácia účinných látok s obsahom 23karátového zlata, kaviáru, látky Immucell a medu podporuje obnovu buniek pre žiarivo krásnu pleť. Stopové prvky obsiahnuté v kaviáre, bielkoviny a minerálne látky aktivujú obnovu pokožky a väzbu vlhkosti v pleti, ktorej dodávajú regenerovaný a pružný vzhľad.

Zlato oslobodzuje pleť od balastných látok, zvyšuje obsah kyslíka v pleti a odstraňuje známky únavy. Zlato je tiež veľmi dobrým povrchovým katalyzátorom. Láme svetlo na povrchu pokožky, vďaka čomu pôsobí pokožka mladším dojmom. Pleť získava zároveň hladký a rovnomerný vzhľad.

Med pomáha zásobovať pleť hydratáciou. Obsiahnuté kyseliny prispievajú k posilneniu kyslého ochranného plášťa pokožky. Jemné, upokojujúce a prejasňujúci účinky medu zabraňujú zápalom a pleti prepožičiavajú hladký a hodvábny vzhľad.

Kaviár predstavuje pre pleť veľmi hodnotnú zložku vďaka vysokému obsahu proteínov, lipidov, lecitínu a mnohých stopových prvkov ako kobaltu, horčíka, fosforu, kremíka, medi a predovšetkým zinku. Obsahuje tiež vo vode rozpustné vitamíny a aminokyseliny. Pozitívne ovplyvňuje látkovú výmenu buniek a obsah hydratácie v pokožke. Minerály majú na pleť súčasne posilňujúce účinky. Dochádza k spomaleniu procesu starnutia a k podpore reparačného systému pokožky.

Immucell je výťažok z kvasníc, ktorý bol optimálne izolovaný a vyčistený najnovšími biotechnologickými metódami. Výťažok z kvasníc má stimulačné účinky a pozitívne ovplyvňuje tiež látkovú výmenu pokožky.

Zlepšenie pružnosti, elasticity, hydratácie a hodvábnejší pocit pleti o viac ako 38% za 28 dní.

X

Right Click

No right click