Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
golden-skin-caviar-augen-roll-on-ansicht1-0
golden-skin-caviar-augen-roll-on-ansicht1-03287

Caviar Eye Gel Roll-On, 10 ml

Kaviárové očné sérum Roll-On
Výrobce
être belleêtre belle
8/3287-0001
Řada
na dotaz

Zlatokaviárový komplex kombinovaný s vypínacou účinnou látkou Pullan okamžite vyhladzuje, upokojuje a rozmaznáva namáhané očné partie. Chladivá a osviežujúca gélová konzistencia krému dodáva maximum hydratácie a zmierňuje opuchy viečok. Očné partie sú viditeľne spevnené a septemb ... Čítať ďalej

12,60 €

Související produkty

Výsledok 1 - 1 z 1

Celý popis

Zlatokaviárový komplex kombinovaný s vypínacou účinnou látkou Pullan okamžite vyhladzuje, upokojuje a rozmaznáva namáhané očné partie. Chladivá a osviežujúca gélová konzistencia krému dodáva maximum hydratácie a zmierňuje opuchy viečok. Očné partie sú viditeľne spevnené a septembra mladistvú sviežosťou.

POUŽITIE: ráno a večer naneste na vyčistenú oblasť očného okolia a jemne gél aplikujte pomocou guľôčkového aplikátora smerom od vonkajších kútikov.

Golden Skin revitalizačná obnova
S 23karátovým zlatom a kaviárom. Exkluzívna kombinácia účinných látok s obsahom 23karátového zlata, kaviáru, látky Immucell a medu podporuje obnovu buniek pre žiarivo krásnu pleť. Stopové prvky obsiahnuté v kaviáru, bielkoviny a minerálne látky aktivujú obnovu pokožky a väzbu vlhkosti v pleti, ktorej dodávajú regenerovaný a pružný vzhľad.

Zlato oslobodzuje pleť od balastných látok, zvyšuje obsah kyslíka v pleti a odstraňuje známky únavy. Zlato je tiež veľmi dobrým povrchovým katalyzátorom. Láme svetlo na povrchu pokožky, vďaka čomu pôsobí pokožka mladším dojmom. Pleť získava zároveň hladký a rovnomerný vzhľad.

Med pomáha zásobovať pleť hydratáciou. Obsiahnuté kyseliny prispievajú k posilneniu kyslého ochranného plášťa pokožky. Jemné, upokojujúce a prejasňujúci účinky medu zabraňujú zápalom a pleti prepožičiavajú hladký a hodvábny vzhľad.

Kaviár predstavuje pre pleť veľmi hodnotnú zložku vďaka vysokému obsahu proteínov, lipidov, lecitínu a mnohých stopových prvkov ako kobaltu, horčíka, fosforu, kremíka, medi a predovšetkým zinku. Obsahuje tiež vo vode rozpustné vitamíny a aminokyseliny. Pozitívne ovplyvňuje látkovú výmenu buniek a obsah hydratácie v pokožke. Minerály majú na pleť súčasne posilňujúce účinky. Dochádza k spomaleniu procesu starnutia a k podpore reparačného systému pokožky.

Immucell je výťažok z kvasníc, ktorý bol optimálne izolovaný a vyčistený najnovšími biotechnologickými metódami. Výťažok z kvasníc má stimulačné účinky a pozitívne ovplyvňuje tiež látkovú výmenu pokožky.

Zlepšenie pružnosti, elasticity, hydratácie a hodvábnejšia pocit pleti o viac ako 38% za 28 dní.

X

Right Click

No right click