Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
3251-01-hyaluronic-hydra-power-set

3-Step Face Care Set Hydra Power, 1 ks

Trojkrokový pleťový set s kyselinou hyalurónovou
Výrobce
être belleêtre belle
8/3251-0001
Řada
skladom

Obsah:
- fleecová maska
- hyalurónovej denné a nočné sérum
- hyaluronovú denný a nočný krém

Quicklift & Day Night Serum - vyplňujúca a vyhladzujúce aktívne ošetrujúci sérum s trojitým účinkom, obsahom kyseliny hyaluronovej a látkou Quicklift pôsobí na pleti ako li ... Čítať ďalej

7,25 €

Související produkty

Výsledok 1 - 3 z 3

Celý popis

Obsah:
- fleecová maska
- hyalurónovej denné a nočné sérum
- hyaluronovú denný a nočný krém

Quicklift & Day Night Serum - vyplňujúca a vyhladzujúce aktívne ošetrujúci sérum s trojitým účinkom, obsahom kyseliny hyaluronovej a látkou Quicklift pôsobí na pleti ako lifting, avšak bez chirurgického zákroku. Quicklift obsahuje neviditeľné vypínací matrice, ktoré sa rýchlo vstrebávajú do pokožky a dodávajú jej dlhodobý vypnutý a pevný vzhľad.

Day & Night Cream - obsahuje aktívny hyaluronový komplex s trojitým účinkom, ktorý pôsobí v inteligentnom viacúrovňovom systéme a dodáva kyselinu hyalurónovú do rôznych vrstiev pokožky. Hodnotný olej z hroznových jadierok, ktorý je bohatý na antioxidanty rovnako ako jojobový olej a skvalén, vhodne celé zloženie dopĺňa. Pleť je opticky vyhladenejšia, plnšie a vypnutejšia. Dochádza k reaktivácii jej mladistvej krásy.

POUŽITIE: vyčistite tvár.

Krok 1 - maska: oddeľte krok 1 perforovanou linkou od kroku 2 a 3. Otvorte balenie podľa značky. Masku vyberte a rozviňte. Položte masku na tvár, vypnite ju a pritlačte. Nechajte pôsobiť 15-20 minút. Potom masku odoberte a zvyšky účinných látok vmasírujte.

Krok 2 - sérum: otvorte balenie podľa značky a naneste na tvár.

Krok 3 - krém: otvorte balenie podľa značky a na záver naneste na tvár krém.

Aktívne látky:
• kyselina hyalurónová
• panthenol, alantoín
• výťažok z čajovníka, uhorky, harmančeka, sedmokrásky, ľalie, bazy, plesnivca, konvalinky, jazmínu, paliny
• aloe vera

Účinky:
• hydratuje
• vypína pleť
• spevňuje a vyhladzuje
• pôsobí na pleti ako lifting bez chirurgického zákroku
• dodáva pokožke dlhodobo vypnutý a omladený vzhľad

Hyaluronic3 pre pleť s nedostatkom hydratácie
Kyselina hyalurónová disponuje schopnosťou viazať vo veľkom množstve vodu. Tá je dôležitou súčasťou pokožky pre vyvážený obsah hydratácie, pre pevnosť a elasticitu. Vďaka multiaktivnímu komplexu kyseliny hyalurónovej, ktorý je v rade hyaluronic3 obsiahnutý, dochádza k reaktivácii zásobární vlhkosti v pleti a na ich vyplnenie. Vďaka tomuto inteligentnému viacúrovňovému systému je pleť prirodzene vyplnená zvnútra. Peptidy, ktoré dodávajú pleti štruktúru, podporujú tento intenzívny hydratačný a jemne modelačný ošetrujúci účinok.

Zvýšená hydratácia pleti už po dvoch hodinách až o 79%

X

Right Click

No right click