Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
3267_ENE_3-step_mask_1ks

3-step Face Care Set Energy, 1 ks

Trojkrokový pleťový set s vitamínami A+E+C
Výrobce
être belleêtre belle
8/3267-0001
Alternativní zboží

Obsah:
- fleecová maska
- Energy Očné sérum
- Energy krém Plus A + E + C SPF 10

Eye Serum - revitalizačné a uvolňujúce hydratačné sérum je určené pre citlivú oblasť okolia viečka. Stabilný derivát vitamínu C sa v pleti premení na vitamín C a neutralizuje voľné rad ... Čítať ďalej

7,25 €

Související produkty

Výsledok 1 - 4 z 4

Celý popis

Obsah:
- fleecová maska
- Energy Očné sérum
- Energy krém Plus A + E + C SPF 10

Eye Serum - revitalizačné a uvolňujúce hydratačné sérum je určené pre citlivú oblasť okolia viečka. Stabilný derivát vitamínu C sa v pleti premení na vitamín C a neutralizuje voľné radikály. Výtažok z bifida a retinol zabraňujte známkam starnutia pokožky, spôsobenými slnkom a zvyšujú schopnosť buniek sa zregenerovať. Očné partie sa stávajú odolnejšími proti známkam únavy a dochádza ku zmierneniu suchých liniek a vrások.

Plus A + C + E Cream - vyživujúca starostlivosť pre suchú zrelú pokožku. Vitamínový komplex zapracovaný do mikrosfér podporuje ochranu proti voľným radikálom, aktivuje obnovu buniek a vitamín A sa stará o vyhladenie reliéfu pleti. Prírodné hydratačné faktory odstraňujú pocity napätia v pleti, pokožka získava jemný a hodvábny vzhľad. Obsiahnutý ochranný faktor 10 chráni svetlú a citlivú pokožku pred predčasnými známkami starnutia, zpôsobenými slnkom.

POUŽITIE: vyčistite si tvár.

Krok 1 - maska: oddeľte krok 1 perforovanou linkou od kroku 2 a 3. Otvorte balenie podľa značky. Masku vyberte a rozviňte. Položte masku na tvár, napnite ju a pritlačte. Nechaj pôsobiť 15-20 minút. Potom masku odoberte a zvyšky účinných látok vmasírujte.

Krok 2 - Očný krém: otvorte balenie podľa značky a naneste na očné partie.

Krok 3 - krém: otvorte balenie podľa značky a na záver naneste na tvár krém.


Energy - vysoko koncentrovaná vitamínová starostlivosť
Vitamíny sú skutočnými multitalentmi. Spoločne s minerálnymi látkami a stopovými prvkami sa priraďujú k esenciálnym živinám. Považujú sa aj za vynikajúce antioxidanty a podporujú výstavbu pleti vlastným kolagénom. V produktoch staroslivosti o pleť chráni pred škodlivými vplyvmi životného prostredia a dodávajú unavenej a bledej pokožke energiu a žiarivý vzhľad.

K opätovnému rastu pleťových buniek prispieva najmä vitamín A, vďaka ktorému sa može pleť taktiež lepšie brániť nepriaznivým vplyvom životného prostredia. Vitamín A pomáha regenerácii pokožky, spomaľuje starnutie pleti, pôsobi proti predčasnej tvorbe vrások a zmierňuje starecké škvrny.

Vitamín C v produktoch starostlivosti o pleť chráni pokožku pred voľnými radikálmi, ktoré poškodzujú bunky. Tie môžu preniknúť do pokožky napr. slnečným žiarením. Vitamín C zadržiava tieto agresívne čiastočky na koži a pomáha ich odstrániť.

Takisto vitamín E pôsobí ako lapač voľných radikálov. Kombinácia týchto dvoch vitamínov je zaujímavá aj z toho dôvodu, že vitamín E, ktorý je spotrebovávaný vitamínom C, može viesť k opätovnej obnove funkcie ochrany buniek. Vitamín E je vhodný zvlášť pre slnkom namáhanú pleť, pretoze zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, ktoré spôsobuje slnečné žiarenie. Prirodzené vitamíny nenahradzuje žiadne slnečné filtre, ale sú používané ako doplnkové látky. Dodávajú pleti hodvábne jemný a hladký vzhľad.

X

Right Click

No right click