Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
1978_Lash_Creation_Mascara_Set

Lash Creation Mascara Set, 8+50 ml

Vodeodolná riasenka + BiPhasic odličovač
Výrobce
être belleêtre belle
8/1978-0000

Set obsahuje:
1x Lash Creation Macara 8 ml
1x Bi-Phasis Make-up Remover 50 ml

Vodeodlná a objemová riasenka - riasenka s minimalistickou kefkou pre maximálny efekt. Pre dlhé, objemné a výrazné riasy. Objemové zloženie riasenky v kombinácii s malou kefkou prekrýva a obaľuje dokonca aj ... Čítať ďalej

17,50 €

Celý popis

Set obsahuje:
1x Lash Creation Macara 8 ml
1x Bi-Phasis Make-up Remover 50 ml

Vodeodlná a objemová riasenka - riasenka s minimalistickou kefkou pre maximálny efekt. Pre dlhé, objemné a výrazné riasy. Objemové zloženie riasenky v kombinácii s malou kefkou prekrýva a obaľuje dokonca aj tie najkratšie riasy od korienkou po končeky. Výsledkom sú perfektne definované, silnejšími a pružnejším riasy, ktoré vydržia dokonale nalíčené po celý deň.

Dvojfázový odstraňovač očného make-upu - je vhodný aj na veľmi citlivé oči. Neobsahuje emulgátory a je pokožkou veľmi dobre znášanlivý. Olejová zložka chráni prípravok pred oxidáciou vzdušným kyslíkom, takže prípravok má zaručený sterilitu po celú dobu používania. Praktický rozprašovací uzáver zaručuje komfortné použitie a šetrné dávkovanie. Očné okolie čistí a vyživuje, rýchlo sa vstrebáva. Bez parfemácie.

Použitím: Pred použitím dôkladne pretrepte a naneste odličovač na vatový tampón. Dôkladne odstráňte všetok make-up.

OČI
Ak už pomocou čiernej riasenky alebo dramatických očných tieňov - očný make-up musí zvýrazniť oči. Očné partie nemajú v skutočnosti žiadne ohraničenie.  Oslávte Váš očný make-up napr. závratne dlhé ríasy alebo príťažlivým dymovým líčením.

X

Right Click

No right click