Do poštovného zadarmo Vám chýba 50,00 €

Crema Solare Carota Nera SPF 50+, 50 ml

Opaľovací krém s čiernou mrkvou
Výrobce
mil mil 76mil mil 76
1/15960
Řada
skladom
S aktivátorom opálenia. Vysoký stupeň ochrany pre opálenú pleť SPF 50+. S UVA a UVB filtrami a vitamínom E.

Slnečná rada Delice s čiernou mrkvou umožňuje rýchle a bezpečné opálenie vďaka obsiahnutým rastlinným výťažkom, ktoré napomáhajú v produkcii melanínu a slnečným UVA a UVB filtrom so širokým sp ... Čítať ďalej
4,25 €
  • Popis

S aktivátorom opálenia. Vysoký stupeň ochrany pre opálenú pleť SPF 50+. S UVA a UVB filtrami a vitamínom E.

Slnečná rada Delice s čiernou mrkvou umožňuje rýchle a bezpečné opálenie vďaka obsiahnutým rastlinným výťažkom, ktoré napomáhajú v produkcii melanínu a slnečným UVA a UVB filtrom so širokým spektrom ochrany. Zloženie s vitamínom E pomáha chrániť pleť pred predčasným starnutím a dôsledkami dehydratácie. Vodeodolný.

Tento produkt spĺňa doporučené normy Európskej komisie. Doporučenie: nevystavujte se príliš dlho slnečnému žiareniu, aj napriek tomu, že ste použili opaľovací prípravok; novorodencov a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu; nadmerné opaľovanie predstavuje vážne zdravotné riziko; aplikujte ochranný opaľovací prípravok ešte pred opaľovaním; pre zachovanie ochrany opakujte aplikáciu produktu hlavne v prípade potenia alebo kúpania sa a následného osušenia; vyhnite sa kontaktu s oblečením, výrobok môže spôsobiť škvrny.

Dermatologicky testované.

X

Right Click

No right click