Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
28509_Volume_up_Kit2
Akcia
Novinka
Black Friday

Volume Up Kit, 250+250+250 ml

Objemový set šampón, kondicionér a lak

Výrobce
Vitality'sVitality's
2/35.28509
Řada
skladom
Set obsahuje:

1x Volume Shampoo 250 ml
1x Volume Conditioner 250 ml
1x Volume Volume Up (Hairspray) 250 ml

Šampón - jemne a dôkladne čistí vlasovú pokožku a vlasy. Zloženie obsahuje technológiu Volume Up Tech, ktorá dodá vlasom objem a podporuje ich pružnosť. V. ... Čítať ďalej
 47,65 € 26,95 €

Celý popis

Set obsahuje:

1x Volume Shampoo 250 ml
1x Volume Conditioner 250 ml
1x Volume Volume Up (Hairspray) 250 ml

Šampón - jemne a dôkladne čistí vlasovú pokožku a vlasy. Zloženie obsahuje technológiu Volume Up Tech, ktorá dodá vlasom objem a podporuje ich pružnosť. V.E.G, zmes echinacei, lieskového orieška a ryže z Piemontu, má hydratačné a antioxidačné účinky.

Spôsob použitia: naneste na mokré pokožku hlavy a vlasy a masírujte. Napeňte a opláchnite. v prípade potreby postup zopakujte.

Kondicionér - hydratuje a zjemňuje vlasy, uľahčuje rozčesávanie. Zloženie obsahuje technológiu Volume Up Tech, ktorá dodá vlasom objem a podporuje ich pružnosť. V.E.G, zmes echinacei, lieskového orieška a ryže z Piemontu, má hydratačné a antioxidačné účinky.

Spôsob použitia: aplikujte na umyté a ručníkom osušené vlasy, o dĺžok aj koncov. Nechajte pôsobiť 3 až 5 minút. Rozčšte a opláchnite.

Stylingový sprej - dodá vlasom telo a objem. Nanesený do dĺžok vlasov, má ľahký fixačný účinok, pre prirodzený vzhľad. Zloženie obsahuje technológiu Volume Up Tech, ktorá dodá vlasom objem a podporuje ich pružnosť.

Spôsob použitia: predsušte vlasy fénom, nastriekajte na korienky a do dĺžok. Vmasírujte do korienkov vlasov. Prečešte. Neoplachujte. Vlasy upravte podľa želania. Chránte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C.

X

Right Click

No right click