Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
22652_The_Iconic_Collection_R_set
Akcia
Novinka
Black Friday

Set Reconstruction Repairs - The Iconic Collection, 250+200+15 ml

Darčekový set na poškodené vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F22652
Set obsahuje:

1x Reparative Low Shampoo 250 ml
1x Reparatice Mask 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Rekonštrukčný šampón - Šampón predstavuje prvú fázu pre znovuzrodenie krásy vlasov. Jemne vlasy čistí a štartuje proces rekonštrukcie vlasové ... Čítať ďalej
 42,70 € 32,20 €

Související produkty

Výsledok 1 - 6 z 6

Celý popis

Set obsahuje:

1x Reparative Low Shampoo 250 ml
1x Reparatice Mask 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Rekonštrukčný šampón - Šampón predstavuje prvú fázu pre znovuzrodenie krásy vlasov. Jemne vlasy čistí a štartuje proces rekonštrukcie vlasového vlákna. Pôsobí v strede vlasového vlákna a vyrovnáva nedostatok všetkých dôležitých látok. Pravidelným používaním sa zvyšuje odolnosť vlasov proti poškodeniu. Vlasy sú pružné a jemné na dotyk.

Rekonštrukčná maska - Maska poskytuje intenzívne ošetrenie pre hĺbkovú rekonštrukciu vlasového vlákna. Zároveň posilňuje a rekonštruuje kortex vlasov a zvyšuje jeho odolnosť proti lámaniu. Pravidelným používaním sa zvyšuje odolnosť vlasov proti poškodeniu. Vyčerpané vlasy sú intenzívne regenerované a je im navrátená ich prirodzená krása.

Tekuté kryštály - univerzálny skrášľujúci fluid pre nevídaný lesk vlasov je už viac ako dvadsať rokov medzinárodným symbolom značky Alfaparf Milano. Produkt patrí zároveň medzi najnapodobňovanejší po celom svete. Tekuté kryštály chránia vlasy pred vlhkosťou a nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, ktoré vlasy zmatňujú a oslabujú. Bez oplachovania.

Illustration by Luisa Tosetto
LA TOS

RECONSTRUCTION - rada pre poškodené, krehké a lámavé vlasy.

Rada pre poškodené, krehké a lámavé vlasy. Intenzívne a do hĺbky rekonštruuje vlasové vlákno, zvyšuje odolnosť vlasov a dodáva im hodvábny vzhľad.

CHARAKTERISTIKA:
intenzívna terapia, ktorá postupne vlas rekonštruuje, dodáva mu silu a stratenú pružnosť. Posiluje vlasové vlákno, zjemňuje ho a dodáva mu extrémnu hladkosť. Zároveň zaručuje perfektný lesk vlasov. Rada je obohatená o aktívnu zložku Cortex Repair, ktorá napravuje poškodenie a rekonštruuje vlasové vlákno, intenzívne hydratuje a zachováva vlas jemný a hodvábny. Bambusová dreň je základnou zložkou pre sílu a pružnosť vlasového vlákna vďaka vysokému obsahu kremíka.

Vďaka zloženiu, ktoré je bohaté na precízne vybrané a optimálne koncentrované aktívne prvky, je rada Semi di Lino schopná skvalitniť každý typ vlasového vlákna. Produkty naviac obsahujú dva komplexy, ktoré sa nachádzajú v každom výrobku: Shine Fix a Color Fix.

Shine Fix komplex obsahuje exkluzívnu zložku - výťažok z lneného semienka, ktorý rozžiari vlasy absolútnym leskom a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetruje a stará sa o všetky typy vlasov.
Color Fix komplex obsahuje inovatívnu zmes UVA a UVB filtrov, ktoré spolu s obsiahnutými antioxidantmi pomáhajú chrániť farbu, predĺžiť jej lesk a intenzitu.
Na oba komplexy sa však viažu aj ďalšie aktívne látky, ktoré uspokojujú potreby všetkých typov vlasov a optimalizujú stav vlasového vlákna. Všetky výrobky rady Semi di Lino sú bez „nepriatelských“ ingrediencií a neobsahujú sulfáty, parabény, parafíny, minerálne oleje a alergény.

X

Right Click

No right click