Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
22655_The_Iconic_Collection_S_set
Akcia
Novinka
Black Friday

Set Smooth Controls - The Iconic Collection, 250+200+15 ml

Darčekový set na neposlušné vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F22655
Řada
skladom
Set obsahuje:

1x Smoothing Low Shampoo 250 ml
1x Smoothing Conditioner 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Vyhladzujúci šampón - šampón na neposlušné vlasy, jemne umýva, vyrovnáva vlasové vlákno na získanie hladkého účesu bez krepovatenia. Obs ... Čítať ďalej
 42,70 € 32,20 €

Související produkty

Výsledok 1 - 6 z 6

Celý popis

Set obsahuje:

1x Smoothing Low Shampoo 250 ml
1x Smoothing Conditioner 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Vyhladzujúci šampón - šampón na neposlušné vlasy, jemne umýva, vyrovnáva vlasové vlákno na získanie hladkého účesu bez krepovatenia. Obsahuje aktívnu zložku CLIMATE-PROOF, ktorá udržuje optimálnu hladinu hydratácie vlasu a chráni ho pred rôznymi klimatickými vplyvmi ako sú vlhkosť a teplota. Ďalej FRIZZ DEFEAT PROTEIN, aktívnu zložku prírodneho pôvodu, ktorá má filmogénne účinky, vlasy chráni a odstraňuje krepovatosť, zanechá ich jemné a hladké.

Vyhladzujúci kondicionér - kondicionér na neposlušné vlasy: zlepšuje rozčesávanie a odstraňuje krepovatosť, pre jemné a ľahké vlasy. Obsahuje aktívnu zložku CLIMATE-PROOF, ktorá udržuje optimálnu hladinu hydratácie vlasu a chráni ho pred rôznymi klimatickými vplyvmi ako sú vlhkosť a teplota. Ďalej FRIZZ DEFEAT PROTEIN, aktívnu zložku prírodneho pôvodu, ktorá má filmogénne účinky, vlasy chráni a odstraňuje krepovatosť, zanechá ich jemné a hladké.

Tekuté kryštály - univerzálny skrášľujúci fluid pre nevídaný lesk vlasov je už viac ako dvadsať rokov medzinárodným symbolom značky Alfaparf Milano. Produkt patrí zároveň medzi najnapodobňovanejší po celom svete. Tekuté kryštály chránia vlasy pred vlhkosťou a nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, ktoré vlasy zmatňujú a oslabujú. Bez oplachovania.

Illustration by Luisa Tosetto
LA TOS

X

Right Click

No right click