Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
104_Perfect_Mat
Dopredaj

Perfect Mat Lipstick, 4,5 ml 01 Cherry Red (třešňově červená)

Intenzívny a dlhotrvajúci rúž
Výrobce
être belleêtre belle
8/0104-0001
Řada
skladom
Dekorativka 104
Výrazná farba s vysokou nepriehľadnosťou a matným povrchom. Vďaka vysoko kvalitnému zloženiu rúž Perfect Mat pri aplikácii hladko kĺže po perách a jeho nosenie je mimoriadne pohodlné. Receptúra s 3D objemovým peptidom Maxi-Lip poskytuje výživnú vlhkosť pre ultramäkké a plné pery. Vitamín E naviac ch ... Čítať ďalej
 13,65 € 6,83 €

Celý popis

Výrazná farba s vysokou nepriehľadnosťou a matným povrchom. Vďaka vysoko kvalitnému zloženiu rúž Perfect Mat pri aplikácii hladko kĺže po perách a jeho nosenie je mimoriadne pohodlné. Receptúra s 3D objemovým peptidom Maxi-Lip poskytuje výživnú vlhkosť pre ultramäkké a plné pery. Vitamín E naviac chránia antioxidanty.

• ľahká, hýčkajúca štruktúra
• intenzívny farebný výsledok
• extrémne pohodlie, dlhé držanie
• povrchová úprava: matná a polstrovaná
• obohatené o technológiu Maxi-Lip


PERY
Trend pier k bozkávaniu zostáva nezmenený, pretože nie je nič zvodnejšieho než zmyselne nalíčené ústa. Podobne ako aj iné produkty dekoratívnej kozmetiky, majú aj rúže a lesky rôzne konzistencie a zodpovedajú rozmanitým požiadavkám. Ústa sú najviac vzrušujúcou časťou tváre. Obliekajte ich preto každý deň do úplne nového rúcha - zmyselne, prirodzene alebo pôvabne. Podľa Vašej chuti a nálady!

X

Right Click

No right click