Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €

Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Shampoo, 250 ml

Udržiavajúci šampón - domáce použitie
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/28F23347
Řada
skladom

Na domáce použitie

Udržiavajúci šampón po ošetrení Keratin Therapy

Jemne umýva a rozčesáva vlasy, pomáha udržať a predĺžiť kozmetický výsledok salónneho ošetrenia. Je obohatený o babosový olej a kera-protection komplex. Zanecháva vlasy lesklé a ľahko rozčesateľné. Je možné miešať s Semi di Lino Ul

... Čítať ďalej
17,95 €
  • Popis

Na domáce použitie

Udržiavajúci šampón po ošetrení Keratin Therapy

Jemne umýva a rozčesáva vlasy, pomáha udržať a predĺžiť kozmetický výsledok salónneho ošetrenia. Je obohatený o babosový olej a kera-protection komplex. Zanecháva vlasy lesklé a ľahko rozčesateľné. Je možné miešať s Semi di Lino Ultra Concentrated Pigment.

Bez sulfátov, minerálnych olejov, parafínov.

Použitie: naneste do vlasov a napeňte. Dôkladne opláchnite. Pokiaľ je to nutné opakujte.

Rada Lisse Design s profesionálnymi produktami ponúka:
Vysoko účinné ošetrenie s keratínom nielen na získanie perfektne uhladeného vzhľadu, ale aj na kontrolu nad krepovitosťou vlasov akéhokoľvek tvaru, na ochranu vlasového vlákna a na dodanie výnimočného lesku vlasom. Pre dokonalé výsledky až na 4 mesiace.


Účinné látky:

  • Kera-Protection komplex- keratín a rastlinný kolagén sú základom inovatívneho komplexu, ktorý chráni pri používaní horúcich stylingových nástrojov. Opravuje poškodené vlasy a zlepšuje ich pevnosť a hladkosť. Nový keratín je aktivovaný teplom a vytvára ochranný film na vlasoch, ktorý je nevyhnutný na ochranu vlasov počas ošetrenia a pri stylingu.  
  • Babasový olej - vzácny amazonský olej, známy pre svoje zmäkčujúce a rozjasňujúce účinky. Zanecháva vlasy lesklé, jemné a hodvábne.
X

Right Click

No right click