Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €

Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Kit Vitalizing - limited edition, 250+250 ml

Udržiavacia starostlivosť Lisse Design - na normálne až suché vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/28F24023
Řada
skladom

Cena samostatných výrobkov 38,85 EUR

Set obsahuje:
1x Maintenance Shampoo, 250 ml
1x Maintenance Conditioner, 250 ml

Udržiavajúci šampón po ošetrení Keratin Therapy - jemne umýva a rozčesáva vlasy, pomáha udržať a predĺžiť kozmetický výsledok salónneho ošetrenia. Je obohatený o babasový olej a kera-pro

... Čítať ďalej
33,00 €
  • Popis

Cena samostatných výrobkov 38,85 EUR

Set obsahuje:
1x Maintenance Shampoo, 250 ml
1x Maintenance Conditioner, 250 ml

Udržiavajúci šampón po ošetrení Keratin Therapy - jemne umýva a rozčesáva vlasy, pomáha udržať a predĺžiť kozmetický výsledok salónneho ošetrenia. Je obohatený o babasový olej a kera-protection komplex. Zanecháva vlasy lesklé a ľahko rozčesateľné. Je možné miešať s Semi di Lino Ultra Concentrated Pigment.

Bez sulfátov, minerálnych olejov, parafínov.

Použitie: naneste do vlasov a napeňte. Dôkladne opláchnite. Pokiaľ je to nutné opakujte.

Udržiavajúci kondicionér po ošetrení Keratin Therapy - vyživuje a zanecháva vlasy chránené, hladké a ľahko rozčesateľné. Dodáva im extrémny lesk a pomáha udržiavať výsledky salónneho ošetrenia. Je možné miešať s Semi di Lino Ultra Concentrated Pigment.

Bez minerálnych olejov, parafínov.

Použitie: naneste do vlasov po umytí šampónom do dĺžok a koncov, nechajte pôsobiť 1-3 minúty. Vmasírujte a dôkladne opláchnite.


Rada Lisse Design s produktami pre následnú starostlivosť ponúka:
Produkty na domáce použitie špeciálne vyvinuté na udržanie a predĺženie výsledkov salónneho ošetrenia. Pre dokonalé výsledky až na 4 mesiace.

Účinné látky:

  • Kera-Protection komplex-keratín a rastlinný kolagén sú základom inovatívneho komplexu, ktorý chráni pri používaní horúcich stylingových nástrojov. Opravuje poškodené vlasy a zlepšuje ich pevnosť a hladkosť. Nový keratín je aktivovaný teplom a vytvára ochranný film na vlasoch, ktorý je nevyhnutný na ochranu vlasov počas ošetrenia a pri stylingu.
  • Babasový olej - vzácny amazonský olej, známy pre svoje zmäkčujúce a rozjasňujúce účinky. Zanecháva vlasy lesklé, jemné a hodvábne.

 

X

Right Click

No right click