Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €

Energia Programma Prevenzione Caduta - limited edition, 8x7+8x7+8x7 ml

Energizujúci set proti vypadávaniu vlasov
Výrobce
Vitality´sVitality´s
2/21.17025
Řada
skladom

Cena samostaných výrobkov 85,65€ = 1 balenie ampuliek ZADARMO!

Set obsahuje:

3x Energia Trattamento Energizzante Caduta 8x7 ml


Posilňujúce ampulky / Energizing Anti-Loss Treatment

Posilňuje štruktúru vlasu a pomáha predĺžiť jeho životný cyklus. Kmeňové rastlinné bunky v zložke Vitacell-Tec podporujú ra

... Čítať ďalej
56,75 €
  • Popis

Cena samostaných výrobkov 85,65€ = 1 balenie ampuliek ZADARMO!

Set obsahuje:

3x Energia Trattamento Energizzante Caduta 8x7 ml


Posilňujúce ampulky / Energizing Anti-Loss Treatment

Posilňuje štruktúru vlasu a pomáha predĺžiť jeho životný cyklus. Kmeňové rastlinné bunky v zložke Vitacell-Tec podporujú rast vlasov stimuláciou vlasovej cibuľky. Kúra zlepšuje mikrocirkuláciu, robí vlas silnejší a odolnejší. Ampulky obsahujú látku kapsikum, ktorá spoločne s kofeínom stimuluje mikrocirkuláciu pokožky. Zloženie bolo taktiež obohatené o kyselinu salicylovú a allantoín, ktorý ukľudňuje a chráni pokožku hlavy.


Energia
Prevencia vypadávania vlasov

Môže sa stať, že rovnováha medzi vypadávaním a rastom vlasov je narušená, a to z najrôznejších dôvodov: hormóny, dedičnosť, nepriaznivé vplyvy životného prostredia, stres, lieky, nesprávna výživa. Je teda nutné stimulovať vlasovú cibuľku a spomaliť starnutie folikuly. Rada obsahuje látku Vitacell-Tec, ktorá je založená na výťažku z kmeňových buniek z jablka, stimuluje vlasovú cibuľku, zvyšuje jej vitalitu, spomaľuje starnutie folikuly, reguluje životný cyklus vlasu a pomáha redukovať jeho vypadávanie. Obsiahnutá látka Vitaxil stimuluje vlasovú cibuľku, spomaľuje vypadávanie vlasov a podporuje ich opätovný rast.

Intensive Aqua
Kúpeľná starostlivosť pre Vaše vlasy
Voda predstavuje prameň krásy nielen pre našu pleť, ale aj pre naše vlasy. Voda je komplexná zložka, ktorá je bohatá na aktívne prvky nevyhnutné pre ľudský život. Jednou z najvzácnejších vôd je voda žriedelného pôvodu. Vitality´s využíva pre svoje produkty rady Intensive Aqua žriedlovú vodu zo Spezzana. Táto voda obsahuje oligoprvky, ktoré umožňujú jednoduchšie vstrebávanie aktívnych rastlinných zložiek, ktoré boli starostlivo vybrané pre každý typ vlasov. Do žriedlovej vody zo Spezzana boli pridané výtažky z olivových, pomarančových a klementinkových listov.

X

Right Click

No right click