Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €

Akcia Etre Belle - Cestovné balenie Sensi+

Day & Night + Eye Cream
Výrobce
etre-belleetre-belle
0/9.EBmini1
Řada
skladom
Obsah setu:
1x Day & Night Cream, 30 ml (8/1202-0030)
1x Eye Cream, 15 ml (8/1204-0015) ... Čítať ďalej
31,80 €-12%27,90 €
  • Popis
  • Hydrasilk Day & Night Cream SPF 10 - limited edition
  • Hydrasilk Eye Cream - limited edition

Obsah setu:
1x Day & Night Cream, 30 ml (8/1202-0030)
1x Eye Cream, 15 ml (8/1204-0015)

Obnovujúci a harmonizačný 24 hodinový hydratačný krém s obsahom hodvábnych proteínov, bieleho čaju a čisto rastlinných ošetrujúcich látok. Poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu a stabilizuje prirodzený obranný mechanizmus citlivej pokožky, ktorá má sklon k podráždeniu. Olej z avokáda, bambucké maslo a výťažok z kôry magnólie zlepšujú elasticitu pokožky a vyhladzujú suché linky a vrásky. S ochranným faktorom 10. Bez minerálnych olejov, farbiacich a konzervačných látok.

Použitie: ráno a večer naneste na pleť po aplikácii esenciálneho séra Hydrasilk.

SensiPlus + pre citlivú pleť
Intenzívny ošetrujúci program pre citlivú pleť SensiPlus premení Vašu pleť na hodváb. Zvlášť citlivá pleť potrebuje jemnú, regulujúcu a veľmi tolerantnú kozmetiku. SensiPlus upokojuje a ošetruje, bez toho aby došlo k narušeniu prirodzených funkcií pokožky. Stabilizuje, ale nezaťažuje. Všetky produkty rady SensiPlus sú bez minerálnych olejov, farbiacich a konzervačných látok. Produkty obsahujú molekuly z hodvábu a látky, ktorým môžete veriť. Molekuly z hodvábu pôsobia naviac ako malé hubky, ktoré môžu svoju hmotnosť znásobiť zásobením hydratácie až o 300%, a sú teda ideálnym riešením pre suchú a citlivú pleť. Účinné látky z hodvábu chránia aj pred UV žiarením a dodávajú pleti žiarivý vzhľad.

Molekuly z hodvábu môžu dodať až o 300% viac hydratácie.

Upokojujúca hydratačná intenzívna starostlivosti pre citlivú oblasť očného okolia. Hodvábne proteíny, biely čaj a rastlinný hydratačné koktail. Defensil neutralizujú stres podmienený životným prostredím a optimalizujú hydratačnú rovnováhu pokožky. Očné kontúry sú spevnené a viditeľne regenerované. Suché linky a vrásky sú vyhladené. Bez minerálnych olejov, farbiacich a konzervačných látok.

Použitie: ráno a večer naneste na vyčistené partie očného okolia a jemne krém do pokožky vtláčajte.


SensiPlus + pre citlivú pleť
Intenzívny ošetrujúci program pre citlivú pleť SensiPlus premení Vašu pleť v hodváb. Zvlášť citlivá pleť potrebuje jemnú, regulujúce a veľmi tolerantní kozmetiku. SensiPlus upokojuje a stará sa, bez toho aby došlo k narušeniu prirodzených funkcií pokožky. Stabilizuje, ale nezaťažuje. Všetky produkty radu SensiPlus sú bez minerálnych olejov, farbiacich a konzervačných látok. Produkty obsahujú molekuly z hodvábu a látky, ktorým môžete veriť. Molekuly z hodvábu pôsobí naviac ako malé hubky, ktoré môžu svojou hmotnosť znásobiť zásobením hydratácie až o 300%, a sú teda ideálnym riešením pre suchú a citlivú pleť. Účinné látky z hodvábu chráni aj pred UV žiarením a dodávajú pleti žiarivý vzhľad.

Molekuly z hodvábu môžu dodať až o 300% viac hydratácie.

X

Right Click

No right click