Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €

Set Holiday Diamond - limited edition, 250+200+15 ml

Darčekový set DIAMOND pre normálne vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F23863
Řada
skladom

Cena samostatne zakúpených výrobkov je 50,75 EUR!

Set obsahuje:

1x Diamond Illuminating Low Shampoo 250 ml
1x Diamond Illuminating Mask 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Rozjasňujúci šampón - dodáva vlasovému vláknu jemnosť a vitalitu. Vlasy získavajú okamžitý a dlhotrvajúci žiari

... Čítať ďalej
39,90 €

Související produkty

Výsledok 1 - 4 z 4
  • Popis

Cena samostatne zakúpených výrobkov je 50,75 EUR!

Set obsahuje:

1x Diamond Illuminating Low Shampoo 250 ml
1x Diamond Illuminating Mask 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Rozjasňujúci šampón - dodáva vlasovému vláknu jemnosť a vitalitu. Vlasy získavajú okamžitý a dlhotrvajúci žiarivý vzhľad.

Spôsob použitia: naneste na mokré vlasy a napeňte, potom dôkladne opláchnite. Ak je to nutné, zopakujte. Možno miešať s pigmentmi.

Rozjasňujúca maska ??- intenzívne revitalizuje vlasové vlákno, dodáva vlasom jemnosť a extrémny lesk. Vlasy získavajú očarujúce žiarivý vzhľad.

Spôsob použitia: naneste po umytí šampónom. Nechajte pôsobiť 5 minút. Dôkladne opláchnite. Možno miešať s pigmentmi.

Tekuté kryštály - univerzálny skrášľujúci fluid pre nevídaný lesk vlasov je už viac ako dvadsať rokov medzinárodným symbolom značky Alfaparf Milano. Produkt patrí zároveň medzi najnapodobovanejšie po celom svete. Tekuté kryštály chránia vlasy pred vlhkosťou a nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, ktoré vlasy zmatňujú a oslabujú. Bez oplachovania.


DIAMOND - rada pre normálne vlasy
Rad pre normálne vlasy, ktoré nevyžadujú špeciálne ošetrenie, prepožičiava vlasom extrémny a dlhotrvajúci lesk, chráni a umocňuje intenzitu farby a zanecháva vlasy revitalizované a žiarivé ako diamanty!

CHARAKTERISTIKA: perfektne vyvážené zloženie, jemné, ale výnimočne účinné. Koncentráty účinných látok vlasy revitalizujú a dodávajú im ten správny mix prvkov pre ich každodennú krásu. Produkty sú obohatené o vitamínový komplex, ktorý prepožičiava vlasovému vláknu novú energiu a vďaka antioxidačným schopnostiam pôsobia látky obsiahnuté v zložení proti voľným radikálom, ktoré sú prevažne zodpovedné za starnutie vlasového vlákna.

Vďaka zloženiu, ktoré je bohaté na precízne vybrané a optimálne koncentrované aktívne prvky, je rad Semi di Lino schopný skvalitniť každý typ vlasového vlákna. Produkty navyše obsahujú dva komplexy, ktoré sa nachádzajú v každom výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzívnu zložku - výťažok z ľanového semienka, ktorý rozžiari vlasy absolútnym leskom a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetruje a stará sa o všetky typy vlasov.
Color Fix komplex obsahuje inovatívnu zmes UVA a UVB filtrov, ktoré spolu s obsiahnutými antioxidantmi pomáhajú chrániť farbu, predĺžiť jej lesk a intenzitu.
Na oba komplexy sa však viažu aj ďalšie aktívne látky, ktoré uspokojujú potreby všetkých typov vlasov a optimalizujú stav vlasového vlákna. Všetky výrobky radu Semi di Lino sú bez „nepriateľských“ ingrediencií a neobsahujú sulfáty, parabény, parafíny, minerálne oleje a alergény.

X

Right Click

No right click