Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €

Set Holiday Moisture - limited edition, 250+200+15 ml

Darčekový set MOISTURE pre suché vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F23864
Řada
skladom

Cena samostatne zakúpených výrobkov je 50,75 EUR!

Set obsahuje:

1x Moisture Nutritive Shampoo 250 ml
1x Moisture Nutritive Mask 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Vyživujúci šampón - jemne vlasy čistí a vyživuje bez zaťaženia. Dodáva im jemný a hodvábny vzhľad, ktorý je charakteris

... Čítať ďalej
39,90 €

Související produkty

Výsledok 1 - 4 z 4
  • Popis

Cena samostatne zakúpených výrobkov je 50,75 EUR!

Set obsahuje:

1x Moisture Nutritive Shampoo 250 ml
1x Moisture Nutritive Mask 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Vyživujúci šampón - jemne vlasy čistí a vyživuje bez zaťaženia. Dodáva im jemný a hodvábny vzhľad, ktorý je charakteristický pre zdravé vlasy.

Použitie: Naneste na vlhké vlasy a emulgujte. Dôkladne opláchnite. V prípade potreby opakujte.

Vyživujúca maska-pôsobí proti suchým vlasom od korienkov až po končeky. Okamžite zlepšuje kvalitu vlasov, ktoré sa stávajú hodvábnymi a ľahko rozčesateľnými.


Použitie: Aplikujte po umytí vlasov šampónom. Nechajte pôsobiť 5 minút, opláchnite. Je možné zmiešať s pigments.

Tekuté kryštály - univerzálny skrášľujúci fluid pre nevídaný lesk vlasov je už viac ako dvadsať rokov medzinárodným symbolom značky Alfaparf Milano. Produkt patrí zároveň medzi najnapodobovanejšie po celom svete. Tekuté kryštály chránia vlasy pred vlhkosťou a nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, ktoré vlasy zmatňujú a oslabujú. Bez oplachovania.


MOISTURE - rada pre suché vlasy.
Rad pre suché vlasy, ktoré sú ťažko rozčesateľné. Špecifické ošetrenie obnovuje správnu úroveň hydratácie od korienkov po končeky vlasov. Starostlivosť dodáva vlasom mimoriadny lesk a hodvábny vzhľad. Zároveň prepožičiava vlasom neuveriteľnú ľahkosť.

CHARAKTERISTIKA: naozajstná vlasová terapia, ktorá vyživuje vlasy bez zaťaženia. Za krátku dobu sú vlasy vyživené, hydratované a získavajú krásny lesk. Zloženie je obohatené o vyživujúce cukry z medu, ktoré zadržujú vodu vo vnútri vlasového vlákna, rehydratujú ho a intenzívne vyživujú.

Vďaka zloženiu, ktoré je bohaté na precízne vybrané a optimálne koncentrované aktívne prvky, je rad Semi di Lino schopný skvalitniť každý typ vlasového vlákna. Produkty navyše obsahujú dva komplexy, ktoré sa nachádzajú v každom výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzívnu zložku - výťažok z ľanového semienka, ktorý rozžiari vlasy absolútnym leskom a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetruje a stará sa o všetky typy vlasov.
Color Fix komplex obsahuje inovatívnu zmes UVA a UVB filtrov, ktoré spolu s obsiahnutými antioxidantmi pomáhajú chrániť farbu, predĺžiť jej lesk a intenzitu.
Na oba komplexy sa však viažu aj ďalšie aktívne látky, ktoré uspokojujú potreby všetkých typov vlasov a optimalizujú stav vlasového vlákna. Všetky výrobky radu Semi di Lino sú bez „nepriateľských“ ingrediencií a neobsahujú sulfáty, parabény, parafíny, minerálne oleje a alergény.

X

Right Click

No right click