Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €

Set Holiday Reconstruction - limited edition, 250+200+15 ml

Darčekový set RECONSTRUCTION pre krehké a poškodené vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F23865

Cena samostatne zakúpených výrobkov je 50,75 EUR!

Set obsahuje:

1x Reconstruction Reparative Low Shampoo 250 ml
1x Reconstruction Reparative Mask 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Rekonštrukčný šampón - predstavuje prvú fázu pre znovuzrodenie krásy vlasov. Jemne vlasy čistí a štar

... Čítať ďalej
39,90 €

Související produkty

Výsledok 1 - 4 z 4
  • Popis

Cena samostatne zakúpených výrobkov je 50,75 EUR!

Set obsahuje:

1x Reconstruction Reparative Low Shampoo 250 ml
1x Reconstruction Reparative Mask 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Rekonštrukčný šampón - predstavuje prvú fázu pre znovuzrodenie krásy vlasov. Jemne vlasy čistí a štartuje proces rekonštrukcie vlasového vlákna. Pôsobí v strede vlasového vlákna a vyrovnáva nedostatok všetkých dôležitých látok. Pravidelným používaním sa zvyšuje odolnosť vlasov proti poškodeniu. Vlasy sú pružné a jemné na dotyk.


Spôsob použitia: naneste na mokré vlasy a napeňte, potom dôkladne opláchnite. Ak je to nutné, zopakujte. Možno miešať s pigmentmi.


Rekonštrukčná maska ??- poskytuje intenzívne ošetrenie na hĺbkovú rekonštrukciu vlasového vlákna. Zároveň posilňuje a rekonštruuje kortex vlasov a zvyšuje jeho odolnosť proti lámaniu. Pravidelným používaním sa zvyšuje odolnosť vlasov proti poškodeniu. Vyčerpané vlasy sú intenzívne regenerované a je im vrátená ich prirodzená krása.

Spôsob použitia: Aplikujte po umytí vlasov šampónom.Nechajte pôsobiť 5 minút, opláchnite. Je možné zmiešať s pigments.

Tekuté kryštály - univerzálny skrášľujúci fluid pre nevídaný lesk vlasov je už viac ako dvadsať rokov medzinárodným symbolom značky Alfaparf Milano. Produkt patrí zároveň medzi najnapodobovanejšie po celom svete. Tekuté kryštály chránia vlasy pred vlhkosťou a nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, ktoré vlasy zmatňujú a oslabujú. Bez oplachovania.


RECONSTRUCTION - rada pre poškodené, krehké a lámavé vlasy.
Rad pre poškodené, krehké a lámavé vlasy. Intenzívne a do hĺbky rekonštruuje vlasové vlákno, zvyšuje odolnosť vlasov a dodáva im hodvábny vzhľad.

CHARAKTERISTIKA: intenzívna terapia, ktorá postupne vlas rekonštruuje, dodáva mu silu a stratenú pružnosť. Posilňuje vlasové vlákno, zjemňuje ho a dodáva mu extrémnu hladkosť. Zároveň zaručuje perfektný lesk vlasov. Rad je obohatený o aktívnu zložku Cortex Repair, ktorá napravuje poškodenie a rekonštruuje vlasové vlákno, intenzívne hydratuje a zachováva vlas jemný a hodvábny. Bambusová dreň je základnou zložkou pre silu a pružnosť vlasového vlákna vďaka vysokému obsahu kremíka.

Vďaka zloženiu, ktoré je bohaté na precízne vybrané a optimálne koncentrované aktívne prvky, je rad Semi di Lino schopný skvalitniť každý typ vlasového vlákna. Produkty navyše obsahujú dva komplexy, ktoré sa nachádzajú v každom výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzívnu zložku - výťažok z ľanového semienka, ktorý rozžiari vlasy absolútnym leskom a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetruje a stará sa o všetky typy vlasov.
Color Fix komplex obsahuje inovatívnu zmes UVA a UVB filtrov, ktoré spolu s obsiahnutými antioxidantmi pomáhajú chrániť farbu, predĺžiť jej lesk a intenzitu.
Na oba komplexy sa však viažu aj ďalšie aktívne látky, ktoré uspokojujú potreby všetkých typov vlasov a optimalizujú stav vlasového vlákna. Všetky výrobky radu Semi di Lino sú bez „nepriateľských“ ingrediencií a neobsahujú sulfáty, parabény, parafíny, minerálne oleje a alergény.

X

Right Click

No right click