Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €

Set Holiday Smooth - limited edition, 250+200+100 ml

Darčekový set SMOOTH na uhladenie vlasov
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F23868
Řada
skladom

Cena samostatne zakúpených výrobkov je 62,80 EUR!

Set obsahuje:

1x Smoothing Shampoo 250 ml
1x Smoothing mask 200 ml
1x Smoothing Oil 100 ml

Uhladzujúci šampón - pre neposlušné vlasy, jemne umýva, vyrovnáva vlasové vlákno na získanie hladkého účesu bez krepatosti. Určený na časté umývanie, pokiaľ treb

... Čítať ďalej
43,90 €

Související produkty

Výsledok 1 - 4 z 4
  • Popis

Cena samostatne zakúpených výrobkov je 62,80 EUR!

Set obsahuje:

1x Smoothing Shampoo 250 ml
1x Smoothing mask 200 ml
1x Smoothing Oil 100 ml

Uhladzujúci šampón - pre neposlušné vlasy, jemne umýva, vyrovnáva vlasové vlákno na získanie hladkého účesu bez krepatosti. Určený na časté umývanie, pokiaľ treba aj každodenne.

Spôsob použitia: naneste na mokré vlasy a napeňte, potom dôkladne opláchnite. Ak je nutné, zopakujte. Možno miešať s pigmentmi.

Uhladzujúca maska ??- pre neposlušné vlasy. Intenzívne ošetrenie, ktoré zlepšuje rozčesávanie, urovnáva vlasy, odstraňuje krepatosť, zanechá vlasy jemné a hydratované.

Spôsob použitia: naneste po umytí šampónom. Nechajte pôsobiť 5 minút. Dôkladne opláchnite.

Uhladzujúci olej - pre neposlušné vlasy. Chráni pred teplom a vlhkosťou, vlasy udržuje hladké bez krepovatenia. Termoochrana až do 230 °.

Spôsob použitia: naneste niekoľko kvapiek do vlhkých alebo suchých vlasov.

Smooth
ošetrujúci rad vytvorený na kontrolu nepoddajných a zle upraviteľných vlasov. Vlasy hydratuje, uhladzuje vlákna a zabraňuje krepatosti spôsobenej vlhkosťou a atmosferickými vplyvmi a navracia im ich prirodzenú krásu. Vlasy sú uhladené, jemné a žiariace.

Aktívna zložka:
Frizz Defeat Protein - rastlinná aktívna zložka s filmotvorným účinkom, ktorá chráni a opravuje krepaté vlasy a zanechá ich jemné a uhladené.
Climate-Proof - ktorá udržuje optimálnu hladinu hydratácie vlasu a chráni ho pred rôznymi klimatickými vplyvmi ako sú vlhkosť a teplota.

Vegan zloženie - bez zložiek a derivátov živočíšneho pôvodu.
Bio zdroj parfumácie - ovocno-kvetinová vôňa je prírodného pôvodu a je získavaná z obnoviteľných zdrojov.

98% menej krepatosti po prvom použití (test bol vykonávaný na vlasoch ošetrených Smoothing Low Shampoo + Mask + Cream + Oil v porovnaní s vlasmi ošetrenými iba šampónom)

72h jemné, hladké vlasy (test bol vykonávaný na vlasoch ošetrených Smooth starostlivosťou v porovnaní s vlasmi ošetrenými iba šampónom)

Aktívna zložka: Frizz Defeat Protein - rastlinná aktívna zložka s filmotvorným účinkom, ktorá chráni a opravuje krepaté vlasy a zanechá ich jemné a uhladené.

X

Right Click

No right click