Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €

Set Holiday Curls - limited edition, 250+200+125 ml

Darčekový set CURLS pre vlnité a kučeravé vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F23867
Řada
skladom

Cena samostatne zakúpených výrobkov je 61,75 EUR!

Set obsahuje:

1x Curls Enhancing Low Shampoo 250 ml
1x Curls Enhancing Mask 200 ml
1x Curls Defining Cream 125 ml

Jemný šampón - ktorý zvýrazní vlny a kadere: jemne umýva, hydratuje, zjemňuje vlasy, zlepšuje rozčesávanie a odstraňuje krepatosť.

Spôsob

... Čítať ďalej
43,90 €

Související produkty

Výsledok 1 - 4 z 4
  • Popis

Cena samostatne zakúpených výrobkov je 61,75 EUR!

Set obsahuje:

1x Curls Enhancing Low Shampoo 250 ml
1x Curls Enhancing Mask 200 ml
1x Curls Defining Cream 125 ml

Jemný šampón - ktorý zvýrazní vlny a kadere: jemne umýva, hydratuje, zjemňuje vlasy, zlepšuje rozčesávanie a odstraňuje krepatosť.

Spôsob použitia: Naneste do vlhkých vlasov a napeňte. Starostlivo opláchnite. Ak je to nutné, zopakujte. Možno miešať s pigmentmi.

Maska pre vlnité a kučeravé vlasy - na zvýraznenie vĺn a kaderí. Intenzívne hydratačné ošetrenie, zlepšuje rozčesávanie, regeneruje, odstraňuje krepatosť, vlasy zostanú hebké a ľahké.

Spôsob použitia: aplikujte po šampóne. Nechajte pôsobiť 5 minút. Starostlivo opláchnite. Možno miešať s pigmentmi.

Definujúci krém - bezoplachový krém na zvýraznenie vlasov a kontrolu nad krepatosťou.
Spôsob použitia: rovnomerne naneste do vlhkých vlasov, potom urobte styling.


CURLS - rada pre kučeravé a vlnité vlasy.
Definuje, hydratuje, krotí! Kučeravé a vlnité vlasy získavajú definíciu a jemnosť.

Semi di Lino Curls je rad ošetrení na zlepšenie textúry vlnitých a kučeravých vlasov, na ich hydratáciu a ochranu ich prirodzenej krásy pred krepatosťou, ktorá je následkom vlhkosti a atmosférických vplyvov.

Výrobky radu Curls predlžujú kozmetický efekt na vlasoch po trvalej.

Climate–Proof: Technológia, ktorá sa nebojí podnebia. CLIMATE – PROOF je aktívna zložka v Semi di Lino, ktorá je schopná udržať optimálny stupeň hydratácie a chrániť vlasy pri zmene klimatických podmienok, ako je vlhkosť a teplota.

Špecifická aktívna zložka v rade: Manketti olej - aktívny olej radu, ktorý je získavaný studenou extrakciou zo semien plodov stromu Mongongo, hydratuje, zlepšuje pružnosť a jemnosť vlasov.

Vegan formulation: Výrobky radu Semi di Lino Curls sú bez zložiek a derivátu živočíšneho pôvodu.

Bio parfumácia: Parfumácia s ovocno-kvetinovou vôňou je prírodného pôvodu a je získavaná z obnoviteľných zdrojov.

ďalej:
Urban Defence Pro: Ochranný štít proti znečisteniu.
Shine Fix Complex: 24 hodinové pôsobenie rozjasňujúce sily od korienkov po konca vlasov.
Color Fix Complex: UV filter a antioxidant na predĺženie krásy farby.

CHARAKTERISTIKA: perfektne vyvážené zloženie, jemné, ale výnimočne účinné. Koncentráty účinných látok vlasy revitalizujú a dodávajú im ten správny mix prvkov pre ich každodennú krásu. Produkty sú obohatené o vitamínový komplex, ktorý prepožičiava vlasovému vláknu novú energiu a vďaka antioxidačným schopnostiam pôsobia látky obsiahnuté v zložení proti voľným radikálom, ktoré sú prevažne zodpovedné za starnutie vlasového vlákna.

Vďaka zloženiu, ktoré je bohaté na precízne vybrané a optimálne koncentrované aktívne prvky, je rad Semi di Lino schopný skvalitniť každý typ vlasového vlákna. Produkty navyše obsahujú dva komplexy, ktoré sa nachádzajú v každom výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzívnu zložku - výťažok z ľanového semienka, ktorý rozžiari vlasy absolútnym leskom a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetruje a stará sa o všetky typy vlasov.
Color Fix komplex obsahuje inovatívnu zmes UVA a UVB filtrov, ktoré spolu s obsiahnutými antioxidantmi pomáhajú chrániť farbu, predĺžiť jej lesk a intenzitu.
Na oba komplexy sa však viažu aj ďalšie aktívne látky, ktoré uspokojujú potreby všetkých typov vlasov a optimalizujú stav vlasového vlákna. Všetky výrobky radu Semi di Lino sú bez „nepriateľských“ ingrediencií a neobsahujú sulfáty, parabény, parafíny, minerálne oleje a alergény.

X

Right Click

No right click