Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €

Set Classic Collection - limited edition

Samoopaľovacie produkty v darčekovom balení
Výrobce
He-ShiHe-Shi
4/FT.HS.GS219
Řada
skladom

Štyri najpredávanejšie produkty v jednom exkluzívnom balení. Vy ste si o vyžiadali a my sme Vás vypočuli. Naše najpredávanejšie produkty spoločne v jednom limitovanom balení. 18 rokov skúseností v každej fľaši.

Cena samostatne zakúpených výrobkov je 79 EUR

Set obsahuje:
1x Express Liquid Tan 150 ml
1x

... Čítať ďalej
39,95 €
  • Popis

Štyri najpredávanejšie produkty v jednom exkluzívnom balení. Vy ste si o vyžiadali a my sme Vás vypočuli. Naše najpredávanejšie produkty spoločne v jednom limitovanom balení. 18 rokov skúseností v každej fľaši.

Cena samostatne zakúpených výrobkov je 79 EUR

Set obsahuje:
1x Express Liquid Tan 150 ml
1x HD Wonder Glow 150 ml
1x Tan Remover & Primer 150 ml
1x Luxury Velvet Tanning Mitt

Express Liquid Tan 150 ml - Oceňovaný originálny samoopaľovací fluid. Ľahká textúra zasychá behom niekoľkých sekúnd a vydrží 7-10 dní. Vďaka zloženiu so sprievodnou farbou si môžete byť istí, že vás žiadne škvrny neprezradia.

Vhodný na tvár aj telo
Pre stredné opálenie, môže byť aj vrstvené na dosiahnutie intenzívnejšej farby.
Obsahuje glycerín pre maximálnu hydratáciu a rovnomerné vyblednutie
Technológia Moisture Lock uzatvára vlhkosť v pokožke a hydratuje
Obsahuje 98% zložiek prírodného pôvodu

Použitie: Vykonajte peeling s he-shi Tan Remover&Primer a naneste na čistú a suchú pokožku pomocou he-shi Tanning Mitt (rukavice). Votrite krúživými pohybmi, aby ste získali opálenie bez škvŕn. Získate okamžité opálenie, ktoré bezprostredne zasychá, čo vám umožní "obliecť sa a ísť". Nechajte farbu rozvinúť ďalších 6-8 hodín, potom sa osprchujte. Denne hydratujte pokožku na predĺženie a oživenie svojho opálenia.

HD Wonder Glow 150 ml - Ľahký rozjasňujúci okamžitý make-up zdokonaľujúci pokožku na tvár aj telo. Technológia korekcie farieb pomáha vyrovnať tón pleti, zakryť škvrny, nedokonalosti a žilky.

Upokojujúca aloe vera poskytuje okamžitú hydratáciu.
Kryštalické minerály sľudy vytvárajú na pokožke lesk.
24-hodinová ochrana proti striekajúcej vode.
Nanášajte samostatne alebo na opálenú pokožku.

Použitie: Nanášajte na tvár a telo opaľovacou rukavicou alebo štetcom na make-up. Krúživými pohybmi votrite produkt pre dokonalý výsledok bez škvŕn.

Tan Remover & Primer 150 ml - Pena na odstránenie samoopálenia. Využíva silu prírodného AHA ovocia na odstránenie nepoddajného opálenia a na peeling a prípravu pokožky na ďalšiu aplikáciu opálenia.

Obohatený klinicky preverenými hydratačnými zložkami a aloe vera pre hydratáciu & zjemnenie pokožky
Môže byť používaný pred aplikáciou opálenia na prípravu pokožky a výsledok bez škvŕn.

Použitie: Naneste krúživými pohybmi rovnomerne na pokožku pomocou huby alebo peelingovej rukavice. Nechajte 5 minút pôsobiť a dôkladne osprchujte. Pri hlbšom opálení znova naneste a nechajte pôsobiť až 10 minút.
Luxury Velvet Tanning Mitt - Luxusné zamatová rukavice. Obojstranná luxusná zamatová rukavice padne ako uliata. Ultra jemná rukavica s vodeodolnou ochrannou bariérou, ktorá pomáha dosiahnuť opálenie bez škvŕn a zaistí rovnomernú aplikáciu.

Protišmykový systém v oblasti zápästia
Vodeodolná bariéra
Znovupoužiteľná – ručné pranie

He-Shi
Produkty He-Shi sú vegánske a nie sú testované na zvieratách, čo dokazuje aj certifikát PETA. Neobsahujú alkohol, parabény, palmový olej, minerálne oleje ani sulfáty. Produkty obsahujú prírodné zložky tej najvyššej kvality, ktoré zaručujú dokonalý výsledok v podobe prirodzeného opálenia. Zložka DHA (spôsobujúca opálenie) je 100% prírodného pôvodu, ktorý bol overený EcoCert. Všetky produkty sú preto bezpečné aj pre tehotné a dojčiace ženy.

X

Right Click

No right click